Přirozené výsledky hledání

20. 3. 2012, 16:10

Vyhledávače jako seznam.cz , google.cz rozdělují prostor zobrazování výsledků na :
Přirozené výsledky
Výsledky z kampaní PPC

Přirozené výsledky vyhledávání jsou ty, které se nedají zaplatit


Přirozené výsledky jsou ty, které vyhledávač řadí podle různých kriterií, zejména podle kvality stránek a především jejich obsahu ve výsledcích vyhledávání.
Přirozené výsledky vyhledávání se nedají na vyhledávačích zaplatit, ale dá se ovlivnit kvalita stránek, tedy jejich struktůra, obsah, design a další faktory, pomocí techniky tzv. SEO.


Přirozené výsledky vyhledávání jsou z hlediska kliku úspěšnější než výsledky placené.Přední pozice v přirozených výsledcích vyhledávání, je cíl jak dosáhnout větší návštěvnosti cílovou skupinou návštěvníků. Stránky, které potencionální zájemce o produkt nenajde, přicházi o značnou část přirozené návštěvnosti a tím obchodního úspěchu stránek.

Placené výsledky - resp. reklamní prostor Sklik či Adwords tj. placená reklamazobrazují se většinou nad, vedle nebo i pod přirozenými výsledky vyhledávání, jak vidite v obrazcích níže. Mohou, ale nemusí být označeny jako placená reklama. Vyhledávače k zobrazování placených výsledků používají systémy Sklik a Adwords. V placených výsledcích nezáleží na kvalitě stránek, jejich struktůře a obsahu, ale rozhodujícím faktorem je kolik je inzerent ochoten za pozici v placených výsledcích zaplatit – tj. nastavení ceny prokliku.


Nesnažte se jak SEO – Optimalizací, tak PPC reklamou propagovat web, jehož jednak vizuelní stránka a jedna stránka služeb je v tak katastrofálním či nefunkčním stavu, že v celkovém dojmu spíše návštěvníka odradí. Protože maximálně získáte zvýšenou návštěvnost, ale minimalní obchodní úspěch, tedy objednávky či kontakt potencionálních zákazníků !!!


Zobrazení: 64022 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

CO JE CÍL SEO
Cílem SEO - Optimalizace není

jen přední místo ve vyhledávači, ale především zajištění návštěvnosti cílovou skupinou návštěvníků.
Nemá pro Vás žádný význam, když na Vaše stránky, budou chodit návštěvníci, kteří hledají např. Ester Ládovou, když Vy prodáváte ložiska.!!!

více...
ZAVOLEJTE PORADÍME
nevíte si rady, neváhejte zavolejte:

Webdoména s.r.o
Novákových 25 Praha 8 - Libeň
+420 608068555
+420 775383885
info@webdomena.cz
NAŠEPTÁVAČ A VÝSLEDKY HLEDÁNÍ
Podle studií se našeptávačem nechá ovlivnit až 50 % uživatelů.

Nášeptávač nám může zásadně pomoci pro další přesné zacílení klíčových slov

více...
FACEBOOK