graf2

Výhody našeho řešení

22. 3. 2012, 22:50

Pokusíme se Vám představit výhody našeho řešení. Jak SEO chápeme, co je naším cílem a jaké metody používáme k dosažení nejen výsledku, ale především efektu.

Jen pozice ve vyhledávači není hlavním cílem naší práce

Proč právě naše služby

Pokusíme se Vám představit výhody našeho řešení1. Zvýšíme mnohonásobně návštěvnost cílených návštěvníků

Cílený návštěvník je takový, který hledá obsah či službu, která je obsahem vašeho webu a vašich služeb.
Cílený návštěvník přinese poptávku po vašich produktech či službách

Příklad: pokud jste výrobce či prodejce " dřevěných oken " musí hledající po vložení výrazu " dřevěná okna" najít na první straně váš web, protože to může být potencionální budoucí klient.
Tím, že hledající najde váš web naše práce zdaleka nekončí, tím, že ho našel neznamená, že se rozhodne pro vaše služby či produkty a bude vás kontaktovat..!

Zároveň však, všichni hledající, nehledají pouze slovní spojení „dřevěná okna“ale mnoho dalších ekvivalentů, a různých slovních spojení.


Těmto přesným výrazům při hledání se říká longtail – dlouhý ocas.


Náš postup je takový, že pokud na modelovém příkladě dřevěných oken, bude potencionální zákazník hledat jakékoliv smysluplné spojení „dřevěná okna…“ jako např. dřevěná okna na míru, dřevěná okna Praha, dřevěná okna cena musí najít Váš web

2 .Předstihnete konkurenci

Míra gramotnosti každého uživatele je rozdílná, s uživatelem nebojujeme, ale připravíme řešení podle jeho, často velmi individuálních potřeb. Pokud se výhradně soustředíme na jedno či dvě klíčová slova, tak jak sledujeme, přicházíme o zásadní skupinu hledajících, kteří používají složené či longtailové výrazy. Čím více smysluplných slovních spojení budeme realizovat, tím větší šance, že nás cílený hledající nalezne.
V současném vývoji oboru SEO – „Optimalizace“ sledujeme, jak se firmy, primárně zaměřují pouze na pár obecných výrazů, což považujeme za chybu, kterou můžeme vaši konkurenci přeskočit, tím, že budete obsazovat přední strany na celou řadu, dalších logických slovních spojení, vyplývajících z oboru vašeho podnikání3. Zvýšíme konkurenceschop­nost

Lepší dosažitelnost a dohledatelnost ve fulltextových vyhledávačích, je možnost jak oslovit vetší a širší skupinu potencionální zákazníků. Sdělte hledajícím, že produkt či službu, kterou v různých ekvivalentech hledají nabízíte či poskytujete


4. Zvýšíme brand vaší značky

Přední pozice ve vyhledávačích nenese jen cílenou návštěvnost, ale nepochybně zvyšuje povědomí o značce.
Pro vás i pro nás je důležité být vidět v oboru ve kterém poskytujete produkty či služby na předním místech. V časové odstupu je efektem to, že návštěvník nepřichází přes fulltextové vyhledávače ale zadává adresu vašich stránek přímo tzv. přímá návštěvnost5. Zvýšíme objem zakázek přes Internet
6.Snížíme náklady na získání zákazníka
7. Naše výsledky hovoří za nás
8. Zvýšíme konkurenceschop­nost
9. Přivedeme zákazníky, kteří dříve web nemohli najít
Zobrazení: 73736 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

CO JE CÍL SEO
Cílem SEO - Optimalizace není

jen přední místo ve vyhledávači, ale především zajištění návštěvnosti cílovou skupinou návštěvníků.
Nemá pro Vás žádný význam, když na Vaše stránky, budou chodit návštěvníci, kteří hledají např. Ester Ládovou, když Vy prodáváte ložiska.!!!

více...
ZAVOLEJTE PORADÍME
nevíte si rady, neváhejte zavolejte:

Webdoména s.r.o
Novákových 25 Praha 8 - Libeň
+420 608068555
+420 775383885
info@webdomena.cz
NAŠEPTÁVAČ A VÝSLEDKY HLEDÁNÍ
Podle studií se našeptávačem nechá ovlivnit až 50 % uživatelů.

Nášeptávač nám může zásadně pomoci pro další přesné zacílení klíčových slov

více...
FACEBOOK